خواندن 451 دفعه

تجارت الکترونیکی مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

بنام خداوندی که زیباست و زیبایی ها را دوست دارد


خداوند را سپاس می گوییم که تحت عنایت و توجه خود محبت ما را بر دلهای دوستانمان افکند و این فرصت را به ما هدیه داد تا بتوانیم با کمک و همراهی گروهی از افراد شایسته تصمیم بر انجام کارهای شایسته و در شان هم وطنان خود بگیریم و به اتفاق هم در انجام و اتمام آنها تلاش کنیم.
وایو قصد ندارد تا آنچه را که طی صفحات قبل اندر وصف ومعرفی خود آورده است اینجا نیز تکرار کند بلکه صرفا سلام و درودی به همراهان خود می کند و از اینکه چشمان مهربان آنها به صفحات وایو دوخته است خدارا شکر کرده و سپاسگذار است.
با توجه به اینکه بخشی از مشتریان هدف در وایو فروشگاه های اینترنتی و بطور کلی هر مجموعه ای که از طریق وب اقدام به عرضه و فروش کالا و خدمات خود کند است، در راستای سیاستهای کلان خود تصمیم گرفتیم مجموعه ای از جدیدترین مقالات و پژوهش های انجام شده در سایر نقاط جهان را که با موضوع بهبود عملکرد وب سایت ها منتشر می شوند ترجمه کرده و در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهیم.
آنچه که ذکرش برای هموطنان به طور اعم و بازدیدکنندگان دائم بطور اخص در این خطوط لازم است درخواست برای حفظ حقوق ترجمه و رعایت کپی رایت است.به همین دلیل ما به نوبه خود لینک هر مقاله را در انتهای آن معرفی می کنیم تا هم موجب ادای احترام به مالک اصلی آن و رعایت اصل امانت داری شده باشد و هم عزیزان با مراجعه به متن اصلی ما را از اشتباهات احتمالی در ترجمه و بازفرآوری متن آگاه نمایند.
ما با کمال میل و افتخار این مقالات را ترجمه کرده و در اختیار عموم می گذاریم و یگانه درخواست ما حفظ شان و احترام متعارف در بازنشر و توزیع مقالات است.استفاده و بازنشر این مقالات و مطالب توسط هر فرد حقیقی و حقوقی در هر رسانه و پژوهش و سایر محیط ها با ذکر نام " وایو " بلامانع است.
همچنین وایو در مورد صحت ادعاهای نویسندگان اظهار نظر نمی کند و متقابلا قصد دارد تا از سلایق ، نویسندگان و پژوهشگران مختلف مقالاتی را ترجمه کرده و منتشر نماید تا کاربران عزیز بتوانند با آراء مختلف آشنا شده و خود به گزیده چینی برای خود اقدام نمایند.


موفق باشید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.