درباره ما

از دوران‌های بسیار بسیار دور تا به امروز و بی‌شک تا آخرین روز زندگی در این کره خاکی حمل و نقل بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان‌ها بوده ، هست و خواهد بود که در گونه‌های مختلف خود نقشی بی‌بدیل و غیرقابل‌انکار در زندگی افراد بازی می‌کند.در این بین حمل و نقل بار به تنهایی یک نیاز نهفته هم در زندگی فردی و هم در زندگی کاری هر فردی به شمار می رود که به شیوه‌های مختلف بر این نیاز غلبه می‌کند. 
حمل و ارسال بار و محموله‌های تجاری ، صنعتی ، کشاورزی و غیره همیشه بخشی از نیازهای جاری هر کسب و کار است که صاحبان کسب و کارها همواره در جستجوی بهترین و برترین پاسخ به آن هستند چراکه کمیت سودآوری هر شغل به کیفیت این پاسخ وابستگی مستقیم دارد.اتوبارها ، باربری‌ها و شرکت‌های حمل بار یکی از همین پاسخ‌ها به نیاز حمل و ارسال بار کسب و کارها هستند که با دریافت ، ارسال و تحویل بار به شیوه‌های مختلف درصدد هستند تا پاسخی مناسب به این نیاز داده و با پس‌کرایه یا پیش‌کرایه کردن هزینه ارسال بار یک فعالیت اقتصادی انجام دهند.
با رشد فناوری و تغییر شکل زندگی و البته کار ، حمل و نقل نیز دستخوش این تغییرات شده است و امروزه باربری‌ها و آندسته از شرکت‌های حمل و نقل موفق‌ترند که فرآیندهای کاری خود را تا حد امکان به روزرسانی کرده و با مهم‌ترین شکل فناوری که اینترنت است هرچه بیشتر سازگار باشند.

 
   حمل وارسال باروایو  
   

پایه‌گذاران شرکت حمل و نقل وایو که هریک تجربیات و سوابق خوبی در حوزه حمل و ارسال بار دارند با باور قلبی به همین مفاهیم این شرکت را پی‌افکندند تا با نوآوری و خلاقیت و ارائه راه‌حل‌های جدید در مقابل مشکلات قدیمی حمل و ارسال بار بهترین پاسخ و راهکار ممکن را در هر زمان به نیازهای مرتبط صاحبان صنایع و واحدهای تجاری و بصورت مجزا و ویژه در حوزه کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه‌های آنلاین تقدیم نماید.

تجربیات مدیران وایو نشان می‌دهد که بسیاری از اتوبارها ، باربری‌ها و شرکت‌های حمل بار داخلی و بخصوص وانت بارها ، کامیون‌ها و انواع خودروهای حمل‌بار که شخصا و مستقل در امر حمل و جابجایی بار شرکت دارند از قطار بروزرسانی عقب هستند و نتوانسته‌اند نیاز مخاطب خود یعنی فرستنده و گیرنده بار را شناسایی و تحلیل کرده و راه‌حل‌هایی به روز ارئه دهند.

از هرکسی پرسیده شود که آیا خاطره یا نظری از ارسال بار دارد به احتمال قوی خاطرات تلخ زیادی برای تعریف کردن خواهد داشت که برخورد نامناسب ، عدم رعایت حرمت مشتری ، بی‌توجهی به مفاهیم مشتری‌مداری ، عدم احساس مسئولیت در قبال سلامت‌ بار ، عدم احساس مسئولیت در قبال به موقع رسیدن بار ، عدم احساس مسئولیت در قبال خسارات احتمالی وارد شده بر بار نمونه‌هایی از این تلخی‌ها هستند.گرچه همین‌جا باید از آندسته از مجموعه‌های حمل و نقل که توانسته‌اند رضایت نسبی مشتریان خود را کسب کنند تشکر کرده و به آنها خسته نباشید گفت ولی این واقعیت که تعداد این مجموعه‌ها متاسفانه خیلی کم هستند قابل انکار نیست.

شرکت وایو که بهره‌مند از نیروی انسانی با تحصیلات عالی و تجربیات طولانی و تخصص کافی در این حوزه است خود به خوبی و بهتر از مخاطبان خود به کاستی‌های صنعت حمل و نقل بار در کشور آگاهی دارد و رسالت اصلی خود را تولید و ارائه راه‌حل‌های نوین ، مناسب و اقتصادی به مخاطبان و مشتریان خود تعریف کرده است.در همین ارتباط شرکت ما نام وایو را برای خود انتخاب کرده است که نام ایزد باد و طوفان نزد ایرانیان باستان بوده و در اساطیر کهن و ادیان هند و ایران بخصوص کتاب مقدس هموطنان محترم زرتشتی بارها از آن نام برده شده است تا یادمان باشد هدفمان چیست و چه تعهداتی داریم.

ابداع و ارائه خدمات نوین و مناسب ، احترام به مشتریان ، حفظ حرمت و کرامت آنان ، رعایت ادب و نزاکت و اثبات تعهد در قبال آنان ، حفظ و توسعه تفکر امانت‌داری و نگاه به مسائل از پشت چشمان مشتری ، سرعت عمل داشتن در عملیات ، اختصاص هزینه‌های معقول و منطقی به خدمات ، محافظت از اموال مشتریان در سرتاسر عملیات حمل ، پرداخت خسارت بدون اتلاف زمان و انرژی مشتریان مطابق بیمه‌نامه صادره و مشارکت در فعالیتهای اجتماعی و نوع‌دوستانه و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی نمونه‌هایی از اهداف شرکت وایو هستند که به کمک تعهد ، تخصص و دانش نیروی انسانی خود و با استفاده از ناوگان خود متشکل از انواع موتور سیکلت ، وانت‌بار ، نیسان ، کامیونت و کامیون و تکیه بر اعتماد مشتریان خود قصد دارد به آن‌ها جامه عمل بپوشاند.

همراه با خدمت‌رسانی به شرکت‌ها ، کارخانجات ، واحدهای تجاری و سایر مشتریان و متقاضیان و انجام عملیات عادی ، یکی از خدمات متمایز و ممتاز وایو ارائه خدمات به صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی و دست‌اندکاران امر تجارت الکترونیکی است که ضمن نیاز به خدمات حمل ، ارسال و تحویل کالای فروخته‌شده در مقابل درب خریدار به خدمات مکملی همچون تسویه در محل ، امضاء اسناد فروش توسط خریدار ، حمل کالای فروخته‌شده در طبقات و غیره نیاز دارند.

شرکت وایو از حیث جغرافیایی در فاز اول ، خدمات حمل و جابجایی درون‌شهری بار را در تهران عملیاتی نموده‌است و همزمان خدمات حمل و ارسال بار بین‌شهری از تهران به شهرهای دارای نمایندگی خود که در حال حاضر 200 مقصد هستند را اجرایی نموده‌است و در فازهای بعدی قصد دارد تا حمل و جابجایی درون‌شهری بار را در سایر شهرستان‌ها نیز عملیاتی نموده و دامنه نمایندگان خود را برای گسترش شبکه ارسال بین‌شهری توسعه دهد.

نگاه وایو به منابع‌انسانی خود نگاهی متفاوت است .وایو در انتخاب همکاران خود وسواس زیادی به خرج می‌دهد ولی پس از انتخاب و آغاز همکاری لحظه‌ای از آموزش نیروها ، خود را بی‌نیاز ندانسته و همواره به نیاز پرسنل خود می‌اندیشد. سرمایه اصلی وایو ( در کنار اعتماد مشتریان ) تعهد نیروهایش است. ما تک تک نیروهای خود را شرکای خود می‌دانیم که زمان خود را در راه اهداف والای شرکت سرمایه‌گذاری نموده‌اند و بر وایو تکلیف است تا ضمن رعایت حرمت نیروی‌انسانی خود منافعی متناسب و بر مدار انصاف و حق عایدشان سازد.خانواده پرسنل وایو همچون خانواده مدیران و موسسان وایو است.

وایو امیدوار است بتواند به اعتماد شما پاسخی نیک دهد و با وفاداری به تعهدات و اهداف خود رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان بنیان نهد.