مدیر توزیع شهرستان

 نماینده شهرستان                 گروه حمل و نقل وایو جهت توسعه و بسط فعالیت خود در عرصه توزیع خرده بار تا دورترین نقاط کشور از همه کسانی که خود را به سه اصل مهم امانتداری ، مسئولیت پذیری و پاسخگویی پایبند می دانند دعوت به همکاری می نماید. محموله های ارسالی از تهران به سایر شهرستان ها ( والبته در آینده نزدیک از سایر شهرستان ها به تهران ) شامل تنوع وسیعی از کالاها در انواع ، ابعاد ، اوزان و بسته بندی های مختلف است و از کوچکترین آنها تا بزرگترین آنها و از کم ارزش ترین آنها تا گرانبهاترین آنها همگی در نزد وایو امانت محسوب شده و باید صحیح و سالم به دست صاحبان آن برسد.دریافت محموله ها ، تجزیه و تفکیک آنها و هماهنگی برای تحویل محموله ها مطابق دستورالعمل تعیین شده نیاز به حس مسئولیت پذیری و تلاشی خستگی ناپذیر دارد.

همچنین در مقابل تمامی موانع غیرقابل اجتنابی که ممکن است موجب قدری تاخیر در تحویل بار شده و یا باعث تحمیل خسارت به محموله می شود وایو خود را متعهد به پاسخگویی و رعایت شرایط مشتری می داند و با اعمال پوشش بیمه ای تکمیلی برای جبران خسارات مادی همواره سعی می کند تا رضایت مخاطبان خود را تامین کند. این روش سبک و سیاق وایو است و تمامی اعضای آن در هر شعبه و هر نقطه از آن خود را به این سبک و سیاق متعهد می داند.

الف – شرح شغل
همکاران آینده که نمایندگان وایو در شهر خود محسوب خواهند شد روز خود را با دریافت تعدادی محموله بسته بندی شده از اولین ساعات صبح آغاز خواهند کرد.البته نحوه دریافت محموله ها اعلام خواهد شد.
نمایندگان حداکثر تا شب قبل از دریافت محموله ها از فهرست ، تعداد ، نوع و ماهیت محموله ها به نحو لازم آگاه می گردند.حتما لازم است تا هم از حیث سلامت ظاهری و هم از حیث مطابقت با فهرست اعلام شده محموله ها کنترل شده و سپس تحویل گرفته شوند.برخی از بسته بندی ها ممکن است تجمیع تعدادی محموله باشد که باید باز شده و محموله های داخل آن (این محموله ها هم دارای بسته بندی خود است )پس از تفکیک آماده تحویل گردند.
پس از اینکه محموله ها کنترل شده و دریافت گردید با استفاده از خودرویی که باید با حجم کلی محموله های رسیده مناسب باشد به آدرس تک تک محموله ها مراجعه شده و با تحویل هر محموله به گیرنده آن مبلغ مشخصی که برای آن اعلام گردیده است توسط دستگاه پوز سیار دریافت خواهد شد.
پس از اتمام تحویل محموله ها ، گزارش کاری و مالی هر روز مطابق فرمهای موجود بصورت روزانه تنظیم و به طریق مشخص به دفتر اصلی ارسال میگردد.
محموله های روزانه شامل هرنوع کالا اعم از پوشاک ، لوازم خانگی ، رایانه ، موبایل یا غیره میباشد.
توجه 1 :
حجم بار و کالاهایی که توسط مدیر توزیع به دست صاحبان آنها خواهد رسید از کم به زیاد افزایش خواهد یافت زیرا :
1- گروه وایو نسبت به صاحبان کالاها متعهد و امانتدار است و کیفیت کار را به کمیت کار ترجیح می دهد.
2- توانایی مدیر توزیع سنجیده می شود و شرط ادامه همکاری رعایت کلیه دستورالعمل ها و شرایط وایو است.
3- با توجه به راه اندازی دفتر توزیع در شهر شما طبیعی است که حجم بار به تدریج افزایش خواهد یافت.
توجه 2 :
مدیر توزیع در ابتدای کار ممکن است نیازی به انبار بزرگ نداشته باشد ولی در ادامه و مطابق تلاش مدیر توزیع حجم بار افزایش یافته و انبار وسیع لازم خواهد بود.به عبارت دیگر در شروع فعالیت مدیر توزیع امکان استفاده از انبار کوچکتر هم وجود دارد که تشخیص آن با وایو خواهد بود.همچنین در بعضی شرایط خاص ممکن است کالا در همان روز توزیع نشود لذا باید برای حفاظت از کالا و توزیع در روز بعد، از محموله در اختیار به بهترین شکل نگهبانی شود.بدیهی است با افزایش حجم بار تامین انبار مناسب ضروری خواهد بود.
ب – شرح توانایی های لازم جهت انجام شغل
- دارا بودن روحیه امانت داری و پایبندی به اصل مشتری مداری
- داشتن سلامت جسمی و روحی لازم
- داشتن حداقل مدرک دیپلم (مدارک تحصیلی بالاتر در شرایط مساوی اولویت دارند)
- داشتن روابط عمومی خوب و دارا بودن هنر حسن برخورد
- دارای حسن شهرت قابل استعلام و عدم اشتهار به هرگونه مخدر یا مشروبات الکلی
- توانایی لازم برای مدیریت و زمانبندی مراحل کار
- دارا بودن هنر مدیریت سایر همکاران ( درصورت نیاز به رانندگان و کارگران )
- توانایی سپردن وثیغه مورد نظر مجموعه.افرادی که توانایی سپردن وثیقه ملکی داشته باشند در اولویت هستند.در صورت نداشتن وثیقه ملکی یک فقره چک به مبلغ 30 تا 50 میلیون تومان(منوط به شهر و حجم بار) که باید توسط دو نفر ضامن معتبر(کسبه قدیمی و معتبر یا کارمندان و مدیران رسمی و معتبر دولتی) پشت نویسی شود به وایو سپرده میگردد. در ازاء چک به نماینده رسید داده می شود و مشخصات چک در قرارداد درج می گردد.
- توانایی معرفی دو نفر ضامن معتبر(به شرح فوق )
- توانایی کاربا کامپیوتر و اینترنت
- آشنایی کافی با آدرس ها ، نقاط و نواحی شهر خود
- دارای انضباط مالی ، کاری و اخلاقی کافی
- دارای گواهینامه رانندگی
ج – مزایا و امتیازات متعلق
- برای مدیران توزیع دستمزد ثابت ، پاداش پلکانی و سایر مشو قها در نظر گرفته شده است.دستمزد ثابت در سه ماهه نخست همکاری که دوره آزمایشی می باشد کمتر از حداقل حقوق وزارت کارت نخواهد بود ولی جهت ارزیابی توان مدیر توزیع تامین آن در این مدت از محل درصدی از کرایه های اخذ شده انجام خواهد شد که در صورت تلاش مدیر توزیع و معرفی خدمات ، افزایش آن قطعی است.
- در وایو سقفی برای دستمزد و درآمد وجود ندارد و تعیین میزان آن در دست مدیر توزیع بوده و تابع رعایت اصول کاری و تلاش و پشتکار شخصی است.در ضمن وایو با همکارانی که اصول کاری را رعایت نکنند هیچ مماشاتی نکرده و چنین شرایطی را تحمل نخواهد کرد.
- پرداخت پاداش پلکانی در پایان هر 4 ماه مطابق اهداف تعیین شده و عملکرد.
- جهت مدیران توزیع در صورت انجام صحیح و منظم وظایف مربوطه و پس از دوره آزمایشی مجموع دریافتی ماهانه در شهرهای کوچک تا 15 میلیون و در شهرهای بزرگ تا 20 میلیون ریال خواهد بود که در ادامه کار مطابق فعالیت نماینده قابل افزایش است.
- بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی پس از تثبیت همکاری(حداکثر سه ماه ).
- امکان پرداخت وامهای ضروری از صندوق مجموعه ظرف چندروز
- امکان استفاده از تسهیلات رفاهی ، تفریحی و مسافرتی وایو بصورت کمک هزینه تا دوبار در سال
- برگزاری دوره های آموزشی مستمر
- سایر پاداش ها طبق نظر مدیریت
از داوطلبان و علاقه مندان دعوت می گردد تا با مراجعه به فرم استخدام مدیر توزیع نسبت به تکمیل و ارسال آن اقدام کنند.
گروه منابع انسانی وایو پس از بررسی درخواستهای رسیده با افرادی که مناسب این کار تشخیص داده می شوند مصاحبه انجام  داده و  نحوه ادامه کار را به ایشان اطلاع خواهد داد.