4گام ساده برای ارسال بار

حتما شما نیز تجربه ارسال بار داشته اید و با مراحل آن و گاهی هم کلافه گی هایش آشنا هستید.بخشی از گوناگونی مراحل و احتمالا کلافه گی های شما ناشی از تنوع مجموعه های دخیل در امر حمل بار و توزیع هستند ولی به اعتقاد وایو بخش بیشتر آن ناشی از عدم اطلاع فرستنده از تکالیف و وظایف خود نسبت به سفارش حمل و نیز کوتاهی مجموعه حمل کننده در عدم اطلاع رسانی صحیح و لازم است.
وایو که تصمیم دارد تجربه ارسال بار را برای شما تا حد امکان ساده و البته شیرین سازد نیازمند همراهی شما می باشد تا با انجام یک سری کارهای ساده خیال خودتان را از بابت ارسال بار از همان زمان تحویل به همکاران ما راحت کنید.پس به این چند گام ساده توجه فرمایید:


1 - محموله خود را طوری بسته بندی کنید که محتویات داخل آن محفوظ باشند.
2 - از طریق مراجعه به صفحه تعرفه از هزینه اولیه ارسال خود مطلع شوید.شما میتوانید سفارش حمل خود را از طریق فرم ثبت سفارش حمل اعلام کنید و یا از طریق شماره تلفن 55758947 و یا 7788163-0930 ثبت کنید.
3 - مطابق اطلاعات تکمیلی در صفحه تعرفه و یا طبق هماهنگی با اوپراتور منتظر ماموران جمع آوری محموله بمانید و فقط با رویت کارت شناسایی آنها محموله خود را تحویل دهید.اگر در ارتباط با شناسایی ماموران جمع آوری دچار شک و یا ابهام شدید بلافاصله با شماره تلفن های فوق تماس بگیرید.
4 - ماموران جمع آوری بار هنگام مراجعه به شما فرمی را تکمیل خواهند کرد که شامل اطلاعات شما ، گیرنده و محموله می باشد.در ارائه اطلاعات دقت کافی داشته باشید.پس از تکمیل فرم مربوطه نسخه ای از آن به شما داده می شود که به منزله رسید دریافت بار شما و تعهدات وایو در قبال شما و بارشماست.بر روی نسخه دیگر از شما امضاء گرفته می شود که به منزله تایید اطلاعات ارائه شده توسط شماست.

ارسال بار شما با موفقیت انجام شد.
حالا دیگر لازم نیست به بار خود فکر کنید.ما آنرا صحیح و سالم و در زمان تعیین شده تحویل گیرنده خواهیم داد. شما به سایر امور خود رسیدگی کنید.